Efektywność

Wiemy że Twój czas jest dla Ciebie cenny - szanujemy go i dokładamy wszelkich starań aby wizyta u nas kosztowała Cię tylko tyle czasu ile to konieczne. Jednocześnie staramy się sporostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów tworząc efektywyny o sprawnie działający zespół.

Kontakt »

Komunikacja

Uważamy że komunikacja jest podstawą budowania wszystkich dobrych relacji. Pozwala na rozpoznanie potrzeb i wzajemnych oczekiwań, a znalezienie wspólnego języka zapobiega niepotrzebnym nieporozumieniom. Dlatego dialog z klientem stawiamy na pierwszym miejscu.

Kontakt »

Wyposażenie

Jesteśmy przekonani że tylko najlepszy sprzęt w rękach doświadznych fachowców pozwala jak najlepiej wykorzystać ich umiejętności. Dlatego szczególną uwagę zwracamy na jakość sprzętu na którym pracujemy. Uważamy że takie podejście świadczy o profesjonaliźmie i daje perspektywę dalszego rozwoju.

Kontakt »


Diagnostyka.

Nieustanny, dynamiczny rozwój elektroniki samochodowej sprawia iż obecnie profesjonalna obsługa auta jest niemożliwa bez wyrafinowanych, specjalistycznych przyrządów diagnostycznych. Bez ich zastosowania sprowadza się jedynie do prostych czynności serwisowych skupionych wokół wymiany części eksploatacyjnych. Zdając sobie sprawę ze stopnia skomplikowania układów elektronicznych montowanych w nowoczesnych samochodach nie dziwi nas fakt nader częstych ich usterek. Natomiast gdy już pojawia się problem natury elektronicznej, "nieuzbrojony" w odpowiedni sprzęt serwisant rozkłada ręce lub co grosza poszukuje problemu w innym miejscy w którym go przecież nie ma! Dlatego w autofraktal stawiamy na diagnostykę, specjalizujemy się w niej i przede wszystkim nie bagatelizujemy problemów wynikających z wadliwie działającej elektroniki. Posiadamy dwa specjalistyczne komputery diagnostyczne dzięki którym możemy diagnozować auta wszystkich marek. Dzięki precyzyjnemu testerowi nanodiag i wysoko specjalistycznemu oprogramowaniu Texa IDC4 rozwiążemy każdy problem elektromechaniczny.

Skontaktuj się z nami »

Zbieżność.

Polskie drogi słyną ze swoich dziur i nierówności na czym głównie cierpi zawieszenie auta. W autofraktal dobrze wiemy że wymaga ono z tego powodu szczególnie troskliwej opieki, częstego badania i w razie potrzeby korygowania ustawień. Posiadamy specjalistyczne urządzenie do diagnostyki i ustawiania zbieżności kół (Launch X-631) oraz specjalnie w tym celu zbudowany kanał diagnostyczny.

Skontaktuj się z nami »

Klimatyzacja.

Nieustannie staramy się wychodzić na przeciw potrzebom naszych klientów, dlatego też rozszerzyliśmy zakres działalności o obsługę serwisową instalacji klimatyzacyjnych. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt firmy Texa - topowy model Konfort 760r. Dzięki któremu możemy przeprowadzić profesjonalną diagnostykę oraz serwis klimatyzacji w twoim samochodzie w tym również jej odgrzybianie. Zapewniając optymalne warunki pracy i wydajność urządzeń chłodzących i tym samym przedłużając ich żywotność a tobie ofiarując komfort podróży w upalne dni.

Skontaktuj się z nami »

Obsługa eksploatacyjna.

Dokładamy wszelkich starań by umożliwić Państwu przeprowadzenie wszystkich podstawowych czynności eksploatacyjnych w naszym warsztacie. Uważnie wsłuchujemy się w zdanie i preferencje klientów aby każdorazowo jak najlepiej dopasować naszą ofertę. Jednocześnie aby jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom staramy się racjonalnie dobrać plan eksploatacji pojazdu z uwzględnieniem wszystkich istotnych czynników osiągając w ten sposób optymalne i ekonomiczne jego użytkowanie.

Skontaktuj się z nami »

Wymiana i przechowanie opon.

Celem naszej działalności jest dostarczenie Państwu pełnego zakresu, kompleksowych usług związanych z obsługą eksploatacyjną auta. Zatem w ramach naszej działalności nie mogło zabraknąć serwisu kół i opon. Posiadamy nowoczesny sprzęt do wymiany i wyważania kół oraz odpowiednie zaplecze do przechowywania opon. Nasza montażownica wyposażona jest w dodatkowe ramiona przeznaczone do obsługi felg aluminiowych, kół niskoprofilowych oraz o dużych średnicach.

Skontaktuj się z nami »

Doradztwo kupno - sprzedaż.

Coraz częściej zdarza się iż sprzedawcy aut układając swoje oferty mijają się z prawdę i celowo wprowadzają klientów w błąd podkolorowując parametry sprzedawanych pojazdów. Niestety większość kupców pozostaje wobec tych praktyk zupełnie bezbronna i zmuszona zawierzyć uczciwości oferentów. Ponadto coraz częściej aby ustalić faktyczny stan pojazdu potrzeba specjalistycznego sprzętu którego kupca zazwyczaj nie posiada co dodatkowo pogarsza jego sytuację. Jedynym ratunkiem pozostaje poradzić się zaufanego fachowca, który swoją wiedzą i doświadczeniem pomoże podjąć mądrą decyzję. Dokonamy dla Państwa kompleksowej weryfikacji stanu technicznego auta, przeprowadzimy profesjonalne oględziny oraz wykonamy wnikliwą diagnostykę za pomocą komputera diagnostycznego Texa Nanodiag.

Skontaktuj się z nami »